1. Pradžia
  2. Peletės
  3. HALIBUT peletės 2kg

HALIBUT peletės 2kg

Aukščiausios kokybės Halibut (jūrinio oto) peletės su net 34% baltymų. Supakuota į 2kg maišus. Dydžiai: 2mm, 4.5mm arba 8mm.

9,00 

Dydis2 mm, 4.5 mm, 8 mm

Aukščiausios kokybės Halibut (jūrinio oto) peletės su net 34% baltymų, pagamintos Nyderlanduose. Maži pelečių diametrai (ypač 2mm ir 4.5mm) leidžia jas naudoti visą sezoną, net kai vanduo šaltas. Peletes galima naudoti kaip pagrindinį arba papildantį jauko komponentą, taip pat jos itin tinkamos naudoti PVA mišiniuose. Elementarus PVA mišinio pavyzdys: CSL skysčiu užpiltos ir išmirkintos 4.5mm Halibut peletės.

Supakuota į 2kg maišus. Dydžiai: 2mm, 4.5mm arba 8mm.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės