Mūsų istorija

Nedrąsūs žvejų mėgėjų žingsniai 2016 metais mus atvedė į pažintį su sportine karpių žūkle. Tai tapo „apsėdimu“, po kurio sekė noras domėtis, mokytis ir „siurbti“ žinias iš stiprių komandų bei viso karpininkų pasaulio. Sukūrėme savo komandą Lunar Carp Team, tobulinomės žūklių ir varžybų metu.

Esame Vytas ir Matas – Lunar Baits pradininkai ir aktyvūs trofėjinių karpių žvejai, jau keletą metų vystantys jaukus, kuriais būtų galima privilioti būtent dideles žuvis. Jaučiame išskirtinę pagarbą žuviai, rūpinamės ir VISADA paleidžiame laimikį.

Mus vadina ekspermentatoriais. Nuolatos testuojame naujus ingridientus, tobuliname jaukų receptūras, atsakymų ieškome moksliniuose žuvininkystės tyrimuose, konsultuojamės su Lietuvos, Anglijos, Italijos ir kitų šalių jaukų gamybos ekspertais. Siekiame išgryninti jaukus, kurie skatintų karpius aktyviai domėtis, ragauti ir, svarbiausia – įprasti sugrįžti maitintis būtent Lunar boiliais.

Su patyrusia karpininkų bendruomene tikslų siekti lengviau, tad kviečiame eksperimentuoti kartu su mumis, dalintis savo žūklių, naudojant Lunar Baits boilius, rezultatais ir įžvalgomis, kaip juos padaryti dar efektyvesniais.

Norinčius aktyviai prisidėti prie jaukų testavimo, kviečiame jungtis į Lunatics programą ir produkciją gauti su papildoma nuolaida.

#prisijaukinksekme

Prekės ženklas
Kviečiame ištestuoti Jūsų žūklėse šiuo prekės ženklu pažymėtą produkciją ir pasidalinti savo sėkmės istorijomis su mumis.