Apžvalga

Mūsų produkcija yra pagaminta pagal unikalius receptus iš sertifikuotų maisto ir pašarinių ingredintų, laikantis visų higienos reikalavimų. Produkcija yra pakuojama į specialius, maisto medžiagoms skirtus doypack tipo maišus ir plastikines užsukamas maistines dėžutes, kuriuose panaudotas bakterijas sulaikantis EVOH sluoksnis. Įpakavimo maišai yra užlydomi, plastikinės dėžutės sandarinamos. Šios sąlygos garantuoja produkcijos sterilumą. Kiekviena partija ženklinama Kokybės nr.

Kokybės kontrolė

Išsamiai aprašyta „Taisyklės ir sąlygos”

Grąžinimo sąlygos:

  • Prekių grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama, bei nėra sugadinta originali prekės pakuotė.
  • Pirkėjas, norėdamas grąžinti kokybišką prekę, padengia visas transportavimo išlaidas.
  • Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
  • Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota.
  • Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.
  • Pirkėjas grąžindamas prekę pats atsako už jos sklandų ir saugų atvykimą iki Krante.lt artimiausios parduotuvės.
  • Pirkėjas, įsigijęs netinkamos kokybės maisto arba gyvūnams skirto pašaro prekę, kol nesibaigė prekės tinkamumo naudoti terminas, o taip pat tuo atveju jeigu Pirkėjui buvo parduota prekė, kurios tinkamumo naudoti terminas pasibaigęs, turi pateikti Pardavėjui raštišką prašymą, kuriame turi nurodyti užsakymo numerį ir grąžintinos prekės pavadinimą, kokybės numerį, prekės trūkumus ir Pirkėjo pasirinktą vieną iš toliau nurodytų reikalavimų, t.y. reikalauti, kad prekė būtų pakeista į tokią pat tinkamos kokybės prekę; atitinkamai sumažinti kainą; grąžinti prekę Pardavėjui ir reikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.
  • Jeigu Pardavėjas įrodo, kad prekės trūkumų atsirado dėl to, kad Pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami. Kiekvienas produktas yra ženklinamas kokybės numeriu, pagal kurį pardavėjas patikrina išsaugotą tos pačios serijos produkcijos mėginį. Jeigu Pardavėjo mėginyje nurodytų trūkumų nerandama, laikoma, kad prekė yra kokybiška ir grąžinimas nevykdomas.
  • Dėl natūralių skirtimų naudojamose žaliavose, gyvūnų pašarams skirtų produktų skirtingų gamybos partijų produkcijos atspalvis, kvapas arba struktūra gali skirtis. Tai nelaikoma garantiniu atveju.

Reikia pagalbos?

Rašykite mums hello@lunarbaits.com