Galioja nuo: 2023-01-01

Ši privatumo politika aprašo, kaip MB „Lunar Baits“ („Lunar Baits”, „mes”, „mūsų” ar „mūsų”) renka, naudoja ir bendrina jūsų asmeninę informaciją, kai naudojate lunarbaits.com svetainę („Svetainė”). Prieš naudodamiesi Svetaine, atidžiai perskaitykite šią privatumo politiką.

Duomenų valdytojas

MB „Lunar Baits” yra jūsų asmeninių duomenų valdytojas.

Informacija, kurią renkame

Aplankę mūsų svetainę, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant jūsų naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir slapukus. Be to, renkame informaciją apie konkretųsvetainės puslapį ar produktą, kurį peržiūrite, svetaines ar paieškos frazes, kurios nukreipė jus į Svetainę, ir tai, kaip sąveikaujate su Svetaine. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname „Įrenginio informacija.”

Taip pat galime renkti asmeninius duomenis, kuriuos mums pateikiate registruodamiesi ar naudodamiesi tam tikromis svetainės funkcijomis, tokiais kaip jūsų vardas, pavardė, adresas, mokėjimo informacija ir kt. Šią informaciją renkame, kad galėtume vykdyti su jumis sudarytas sutartis.

Duomenų saugojimo laikotarpis

Jūsų duomenys bus saugomi 24 mėnesius po paskutinio apsipirkimo svetainėje. Jeigu sutikote gauti naujienlaiškius, juos gausite tol, kol neatsisakysite šios paslaugos savanoriškai, tačiau ne ilgiau nei 48 mėnesius.

Kodėl Apdorojame Jūsų Duomenis

Mūsų pagrindinė rūpestis yra kliento duomenų saugumas. Mes apdorojame minimalią vartotojo informaciją, kuri yra būtina svetainės veikimui palaikyti, identifikuoti galimus vartojimo atvejus ir surinkti statistinę informaciją apie svetainės naudojimą. Ši statistinė informacija nėra kitaip sujungta taip, kad ji identifikuotų bet kurį konkretų sistemos vartotoją.

Jei pasirenkate naudotis tam tikromis svetainės funkcijomis, tokiomis kaip mūsų naujienlaiškio gavimas ar formos užpildymas, galite mums pateikti asmeninius duomenis. Jūs galite nesuteikti šios informacijos, bet tai gali apriboti jūsų galimybes naudotis tam tikromis funkcijomis.

Jūsų Teisės

Jei esate Europos gyventojas, jums suteiktos šios teisės susijusios su jūsų asmeniniais duomenimis:

  • Teisė būti informuotam.
  • Teisė į prieigą.
  • Teisė ištaisyti duomenis.
  • Teisė būti pamirštam.
  • Teisė riboti duomenų tvarkymą.
  • Teisė į duomenų nešiojamumą.
  • Teisė prieštarauti.
  • Teisė susijusi su automatiniais sprendimais ir profiliais.

Norėdami naudotis šiomis teisėmis, prašome susisiekti su mumis pateiktais kontaktiniais duomenimis žemiau.

Duomenų Perdavimai

Jei esate Europos gyventojas, turėkite omenyje, kad galime tvarkyti jūsų informaciją už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir Jungtines Amerikos Valstijas, siekdami vykdyti sutartis su jumis arba ginti mūsų teisėtus verslo interesus.

Nuorodos į Kitas Svetaines

Mūsų svetainė gali turėti nuorodų į kitas svetaines, kurios nepriklauso mums arba nėra mūsų kontroliuojamos. Pranešame, kad neatsakome už tokias svetaines arba trečiųjų šalių privatumo praktikas. Raginame jus atidžiai perskaityti kiekvienos svetainės privatumo pareiškimus, kuri gali renkti asmeninę informaciją.

Informacijos Sauga

Mes taikome pagrįstas administracines, technines ir fizines priemones, kad apsaugotume jūsų informaciją nuo neleidžiamo prieigos, naudojimo ar atskleidimo. Tačiau negalime garantuoti duomenų perdavimo per internetą ar bevielio tinklo saugumo.

Teisinis Atskleidimas

Atskleisime informaciją tik tuo atveju, jei to reikalaus ar leis įstatymas, tokį kaip įvykdymas ar panašus teisminis procesas, ir tik tada, kai tikime gerąja tikėjimu, kad atskleidimas yra būtinas mūsų teisėms apginti, jūsų saugumui ar kitų apsaugai, nagrinėjant sukčiavimą ar atsakant į vyriausybės prašymą.

Kontaktinė Informacija

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos ar norite naudotis savo teisėmis, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@lunarbaits.com.

Mes galime laiku atnaujinti šią privatumo politiką, ir naujausia versija bus paskelbta mūsų svetainėje. Prašome nuolat tikrinti atnaujinimus.