Citrusinis kanapių aliejus STIMULUS

Citrusinis kanapių aliejus (angl. Citrus Hemp Oil) iš STIMULUS produktų linijos. Tai universalus skystas jauko priedas, kuris gali būti derinamas su praktiškai bet saldžia / žuvine šėrimine programa.  100% natūralus, be naudojimo limitų.

7,00 

Citrusinis kanapių aliejus (angl. Citrus Hemp Oil) iš STIMULUS produktų linijos. Tai universalus skystas jauko priedas, kuris gali būti derinamas su praktiškai bet saldžia / žuvine šėrimine programa.  100% natūralus, be naudojimo limitų.

Citrus hemp oil pagrindas yra Lietuvos maisto pramonės gaminys su kruopščiai ištestuotu eterinių aliejų koncentracijos lygiu.

STIMULUS papildų linija yra 100% natūralūs produktai be jokių papildomų cheminių atraktantų. Puikiai tinka masalų ir PVA mirkymui. Pilant į jauką, jų naudojimas nėra ribojamas (nors rekomenduojame nenaudoti daugiau nei 100 ml. per jauko kilogramą, nes dažniausiai tam nėra tikslo). Netirpdo PVA. Jeigu norite šiais papildais praturtinti jauko mitybinę vertę ilgalaikiškai, rekomenduojama 30-50 ml. skysčio užpilti ant skaldytų boilių (pašarinių) bei pelečių, o grūdų mišinį laikyti atskirame kibire. Prieš šeriant jaukinimo zoną, abiejų kibirų rekomenduojama sumaišyti. Atvirkščiai, skystį galima pilti prieš pat šėrimą, taip užtikrinant, kad jis mažiau įsigers į jauką ir greičiau sklis aplink šėrimvietę, atlikdamas daugiau atrakcinę funkciją. Galiausiai, šiuo aliejumi galima prailginti tirpių boilių veikimo nuo 3-5 valandų iki 6-10 valandų (juos apšlakstant aliejumi ir duodant įsigerti). Būtinai sukratyti prieš naudojimą.

Pakuotėjė 250 ml. produkto.

 

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės