Testuotojų programa Lunatics skirta norintiems jungtis prie bendraminčių bendruomenės ir taip prisidėti prie Lunar boilių vystymo.

Kas yra Lunatikai?

Lunatikai yra testuotojų programoje užsiregistravę ir organizatorių patvirtinti žvejai. Išbandydami Lunar Baits produktus, lunatikai dalinasi žvejybų patirtimi bei vertina jaukų efektyvumą. Lunar Baits laimikių kategorijoje ir socialinėje erdvėje lauksime mūsų produktais pagautų jūsų laimikių nuotraukų bei įžvalgų su grotažymėmis #lunarbaits ir #prisijaukinksekme.

Daugiausiai besidalinantiems Lunatikams suteikiamos didesnės nuolaidos ir specialios dovanos.

Kodėl verta prisijungti prie Lunatics programos?

Pirmiausia, Lunatikai aktyviai prisideda prie jaukų vystymo. Patyrusio žvejo nuomonė mums be galo svarbi, todėl atsižvelgdami į jūsų patirtis bei lūkesčius nuolatos tobulinsime produkciją. Antra, Lunatikai pirmieji turi galimybę ištestuoti naujausius produktus, išbandyti rinkoje dar neprieinamus boilius. Galiausiai, Lunatikai gauna specialią nuolaidą apsipirkti lunarbaits.com puslapyje.

Kaip pasidalinti laimikių nuotraukomis ar idėjomis apie jaukų patobulinimą?

Su kiekvienu lunatiku bendraujame tiesiogiai per Messenger, Viber arba WhatsApp. Idėjomis ir nuotraukomis dalinkitės tiesiogiai rašydami Matui arba Vytui.

Ar galiu dalintis savo patirtimi naudojant Lunar Baits socialinėje medijoje?

Tikrai taip! Prisijungę prie Lunatics programos, dalinkitės savo patirtimi ir socialinėje medijoje, naudodami grotažymes #lunarbaits ir #prisijaukinksekme . Aktyviausiai besidalinantiems Lunatikams suteikiamos didesnės nuolaidos ir specialios dovanos.

Prisijunkite prie testuotojų programos    Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *