1. Pradžia
  2. Masalai
  3. Hydra wafter masalai (pipirai ir lašiša)

Hydra wafter masalai (pipirai ir lašiša)

Hydra wafter balansuoti kablio masalai karpių žvejybai. Skonis: aštrūs pipirai ir lašiša. Unikali sudėtis ir prieskoniai Hydra boiliui suteikia rūkytos šoninės / lašinių kvapą.

6,40 

Hydra wafter (balansuoti) masalai.
Skonis: aštrūs pipirai ir lašiša. Unikali sudėtis ir prieskoniai Hydra boiliui suteikia rūkytos šoninės / lašinių kvapą.

Žuvinių boilių karalienė – sūri, aštri, raudona žuvis. Tai vienas labiausiai pasiteisinusių derinių  žvejojant dideles trofėjines žuvis.

Skonis: aštrūs pipirai ir lašiša. Unikali sudėtis ir prieskoniai Hydra boiliui suteikia rūkytos šoninės / lašinių kvapą.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės