Hydra wafter masalai (aštri lašiša)

Balansuoti 12×15 mm. dydžio Hydra wafter masalai. Skonis: aštrūs pipirai ir lašiša. Natūrali sudėtis, neutrali spalva, tačiau ženkliai padidintas tirpių maistinių žuvies baltymų ir aštrių prieskonių kiekis. Detalus aprašymas žemiau.

Original price was: 7,00 €.Current price is: 6,30 €.

Turime

Maistinio pagrindo balansuotas kablio masalas, kurį karpiai renkasi ragauti ne dėl cheminio „kvapo” ar įdomios spalvos, o dėl maistinės atrakcijos. Ypač tinkami gaudyti aktyviai šeriant bei gaudymui naktį. Siekiant geriausių rezultatų, šiuos masalus rekomenduojama derinti kartu su kitais Hydra produktų linijos produktais: šėriminiais ir tirpiais Hydra boiliais, skystu atrakciniu likvidu ir Hydra masalais.

Patarimai naudojant Hydra wafter masalus:

  • Šie masalai idealiai subalansuoti 6 arba didesnio dydžio kabliams. Naudojant 8 arba mažesnio dydžio kablius, rekomenduojama patikrinti pavadėlio plūdrumą. Esant reikalui, masalą rekomenduojama apipjaustyti.
  • Siekiant išskirtinumo, masalą ant plauko verti galima ne tik išilgai, bet ir per vidurį. Tokia prezentacija karpiams yra neįprasta ir tai gali padėti pagauti tokį karpį, kuris jau moka atsipurtyti nuo standartinių prezentacijų.
  • Norint padidinti atrakciją, galima į indelį įpilti 15 ml. Hydra skysto papildo. Indelį nuolatos papurtyti, kad masalai vienodai įsigertų ir nesuliptų. Papildas mažina masalų plūdrumą, tad prieš mirkinant rekomenduojama masalus papildomai padžiovinti 24-72 valandas.
  • Neretai kibimų sulaukia įdomūs sprendimai derinant dvi per pusę pjautas skirtingų wafter tipo masalų puseles. Tokiai prezentacijai, rekomenduojama Hydra derinti su Fruit Fussion 5 wafter masalais.
  • Masalai pagaminti taip, kad būtų minkšti ir vidutiniškai plūdrūs. Norint išgauti didesnį plūdrūmą, galima 24-72 valandoms palikti atstuktą indelį ir masalus padžiovinti.

Dydis 12×15 mm., indelyje 60 g. masalų.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės