Hydra skystas jauko papildas

Amino rūgščių, skonio stipriklių ir maistinių dalelių pagrindo skystis, kuris ne tik traukia žuvį aštriu HYDRA skoniu, bet ir didina jo maistinę vertę išlaikant ją šėrimvietėje. Pakuotėje 250 ml. Detalus aprašas žemiau.

7,00 

Hydra skonis: aštrūs pipirai ir lašiša. Skystas jauko papildas, skirtas padidinti boilių, pelečių, masalų ir kitų jaukų atrakciją bei maistinę vertę. Sukurtas skystų maisto dalelių pagrindu, šis papildas puikiai tinka masalų mirkymui, PVA pamerkimui (netirpdo) arba pylimui į visą jauko mišinį. Siekiant geriausių rezultatų, šį papildą rekomenduojama derinti kartu su kitais Hydra produktų linijos produktais: Hydra šėriminiais baltyminiais kukuliais, tirpiais boiliais ir Hydra masalais.

Patarimai naudojant Hydra skystą papildą:

  • Papilde gausu baltymų, amino rūgščių, tad į šį skystį žuvis reaguoja ir kaip į maisto šaltinį, ir kaip į atraktorių (dvejopas veikimo principas). Būtinai sukratykite prieš naudojimą.
  • Hydra papildas yra stipraus aromato ir labai aštrus, tad puikiai padės pastiprinti jauko skonį žvejojant dumblėtose vietose ir gaudant sportiniu / varžybiniu stiliumi.
  • Skystis yra vidutinio tirštumo ir jo pagrindinė paskirtis yra įsigerti į jaukus / masalus / PVA. Priešingai, nei tirštesni skysčiai, Hydra papildas ilgiau išlieka jaukuose, tačiau jam reikia duoti įsigerti bent 10 – 30 minučių. Su šiuo skysčiu puikiai dera Tastymix pelečių mišinys.
  • Pilkite 30-50 ml. šio skysčio į skaldytų boilių ir pelečių mišinį arba birų jauką bei duokite įsigerti. Nerekomenduojama pilti šio skysčio į grūdus, nebent siekiate, kad visų jaukų skoniai suvienodėtų.
  • Neretai žūklėse efektą duoda išankstinis jaukų išmirkymas skystame tirpale. Sumaišykite Hydra skystą papildą su vandeniu santykiu 1:1 ir pilkite į kibirą su neskaldytas Hydra šėriminiais boiliais. Palikite boilius išbrinkti šiame skystyje 12-24 valandas. Boiliai suminkštės, prisigers atrakcijos ir įmesti į vandenį daugiau neperims dugno bei dumblo kvapo.
  • Hydra skystas papildas labai tinkamas ilgalaikiam masalų mirkymui. Tiesiog paimkite švarų masalų indelį, į jį dėkite Hydra baltyminių kukulių (15 mm) arba Hydra wafter balansuotų masalų, užpilkite Hydra papildo ir palikite mirkti ilgą laiko tarpą (galima mirkinti 3 ir daugiau mėnesių). Tokie masalai ypač tinkami gaudyti naktį arba laikotarpiais, kuomet žuvis maitinasi labai vangiai.
  • Mažai kam žinoma, bet mirkymui puikiai tinka ir svareliai bei pavadėliai! Pusvalandis prieš metimą, palikite visą pavadėlį ir svarelį įmerktus į papildą – taip užtikrinsite, kad šalia masalo bus dar daugiau aštrios atrakcijos.

Pakuotėjė 250 ml. produkto.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės