Genesis skystas jauko papildas

Ypatingai stipraus aromato Genesis atrakcinis skystis, pagamintas iš amino rūgščių, skonio stipriklių ir maistinių dalelių. Tai dvejopo veikimo papildas, kuris suteikia tiek skonio, tiek maistinės vertės jaukui. Pakuotėje 250 ml. Detalus aprašas žemiau.

Original price was: 7,00 €.Current price is: 6,30 €.

Genesis skysčio pagrindą sudaro: kepenų, moliuskų ir žuvies ekstraktas su fermentuotos žuvies, rytietiškų prieskonių ir česnako aromatu. Sukurtas skystų maisto dalelių pagrindu, šis papildas puikiai tinka masalų mirkymui, PVA pamerkimui (netirpdo) arba pylimui į visą jauko mišinį.  Siekiant geriausių rezultatų, šį papildą rekomenduojama derinti kartu su kitais Genesis produktų linijos produktais.

Patarimai naudojant Genesis skystą papildą:

  • Genesis skystas papildas yra ko gero stipriausio aromato papildas visoje Lunar Baits produktų linijoje. Ten, kur žuvis mėgsta išraiškingą prieskonių ir žuvies skonį, šis papildas yra nepakeičiamas. Ypač tinkamas gaudyti sportiniu / varžybiniu stiliumi ir dumblėtose vietovėse. Būtinai sukratykite prieš naudojimą.
  • Skystis yra vidutinio tirštumo ir jo pagrindinė paskirtis yra įsigerti į jaukus / masalus / PVA. Priešingai, nei tirštesni skysčiai, Genesis papildas ilgiau išlieka jaukuose, tačiau jam reikia duoti įsigerti bent 10 – 30 minučių.
  • Pilkite 30-50 ml. šio skysčio į skaldytų boilių ir pelečių mišinį arba birų jauką bei duokite įsigerti. Nerekomenduojama pilti šio skysčio į grūdus, nebent siekiate, kad visų jaukų skoniai suvienodėtų.
  • Neretai žūklėse efektą duoda išankstinis jaukų išmirkymas skystame tirpale. Sumaišykite Genesis skystą papildą su vandeniu santykiu 1:1 ir pilkite į kibirą su neskaldytas Genesis šėriminiais boiliais. Palikite boilius išbrinkti šiame skystyje 12-24 valandas. Boiliai suminkštės, prisigers atrakcijos ir įmesti į vandenį daugiau neperims dugno bei dumblo kvapo.
  • Genesis skystas papildas labai tinkamas ilgalaikiam masalų mirkymui. Tiesiog paimkite švarų masalų indelį, į jį dėkite Genesis baltyminių kukulių (15 mm) arba Genesis balansuotų masalų, užpilkite Genesis papildo ir palikite mirkti ilgą laiko tarpą (galima mirkinti 3 ir daugiau mėnesių). Tokie masalai ypač tinkami gaudyti naktį arba laikotarpiais, kuomet žuvis maitinasi labai vangiai.
  • Mažai kam žinoma, bet mirkymui puikiai tinka ir svareliai bei pavadėliai! Pusvalandis prieš metimą, palikite visą pavadėlį ir svarelį įmerktus į papildą – taip užtikrinsite, kad šalia masalo bus dar daugiau aštrios atrakcijos.

Pakuotėjė 250 ml. produkto.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės