Fruit Fussion 5 skystas jauko papildas

Amino rūgščių, skonio stipriklių ir maistinių dalelių pagrindo skystis, kuris ne tik traukia žuvį Fruit Fussion 5 vaisių skoniu, bet ir didina jo maistinę vertę išlaikant ją šėrimvietėje.

Original price was: 7,00 €.Current price is: 6,30 €.

Fruit Fussion 5 skonio skystas jauko papildas, skirtas padidinti jauko / masalo atrakciją. Sukurtas skystų maisto dalelių pagrindu, šis papildas puikiai tinka masalų mirkymui, PVA pamerkimui (netirpdo) arba pylimui į visą jauko mišinį. Vaisinis Fruit Fussion 5 aromatas su grūdų, bei žuvies baltymų ekstraktais ir juodųjų pipirų nata.

Liquid Food Glug linija yra sukurta maišant skystus amino rūgščių šaltinius su skonio bei atrakcijos stiprikliais. Tai vidutinio tirštumo produktai, kurie geriausiai veikia, kai jiems duodama į jauką/masalą įsigerti bent 30 minučių. Netirpdo PVA, o PVA tirpumo laiką vandenyje prailgina tik minimaliai. Rekomenduojama 30-50 ml. skysčio užpilti ant skaldytų boilių (pašarinių) bei pelečių, o grūdų mišinį laikyti atskirame kibire. Prieš šeriant jaukinimo zoną, abiejų kibirų rekomenduojama sumaišyti. Papilduose gausu baltymų, amino rūgščių, tad į šį skystį žuvis reaguoja ir kaip į maisto šaltinį, ir kaip į atraktorių (dvejopas veikimo principas). Būtinai sukratyti prieš nausojimą.

Pakuotėjė 250 ml. produkto.

 

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės