Aštrus lašišų aliejus STIMULUS

Aštrus lašišų aliejus (angl. Hot Salmon Oil) iš STIMULUS produktų linijos, 250 ml. Tai universalus skystas jauko priedas, kuris gali būti derinamas su bet kuria žuvine / aštria šėrimine programa.  100% natūralus, be naudojimo limitų. Detalus aprašymas žemiau.

Original price was: 7,00 €.Current price is: 6,30 €.

Hot Salmon Oil pagrindas yra aukščiausios kokybės lašišų aliejus su aštriais eteriniais aliejais ir tikrais čili dribsniais. Prilieskite liežuviu šiame papilde mirkytą masalą ir suprasite, kiek jis savyje turi aštrios atrakcijos! 100% natūralus, be naudojimo limitų.

Patarimai naudojant aštrų lašišų aliejų:

  • Prieš naudojimą suplakti!
  • Aliejus atlieka kelias funkcijas: pirmiausia jis padeda įnešti maistingumo (kalorijų) į jauką, padedant išlaikyti žuvį jaukinimo taške; antra – aštri aliejaus sudėtis gerina skonines jauko savybes ir vlioja karpį ragauti vis daugiau jauko gabalėlių.
  • Esant dideliam žuvies aktyvumui, aliejų rekomenduojama pilti ir į visą jauko mišinį (į boilius ir peletes). Įpylus aliejaus į jauką ir palikus išbrinkti 12 ar daugiau valandų, aliejus iš jauko išsiplaus lėtai ir daugiau atliks skonio suteikimo (aštrumo) ir kaloringumo padidinimo funkciją. Įpylus aliejaus prieš pat jauko metimą į vandenį, aliejus greitai išsiplaus ir vilios žuvį iš vidurinių vandens sluoksnių.
  • Ypač gerą rezultatą duoda PVA ir masalų mirkymas šiame aliejuje. Rekomenduojame atsidėti kelis Hydra šėriminius boilius, Hydra wafter arba Genesis wafter masalus ir palikti mirkti aštriame lašišų aliejuje.
  • Aliejus taip pat naudojamas, norint prailginti tirpių boilių tirpumo laiką. Idealiai tinkamas prailginti Hydra tirpių boilių veikimą.
  • Galite sukurti savo unikalų aktyvų skystą papildą maišydami šį aliejų su kitu, baltyminio pagrindo sunkesniu skysčiu, pavyzdžiui Complete Protein Compound. Sumaišykite po 50% kiekvieno skysčio, itin gerai suplakite ir pilkite tiesiai į jauką. Toks skystis stipriai sudrumsčia vandenį, nes aliejus ima kelti sunkias baltymų daleles (žuvies, kepenų, ančiuvių) į vidurinius vandens sluoksnius. Po kurio laiko, aliejus nuo tų dalelių atsiskiria ir jos ima kristi atgal į dugną. Taip galima sukurti labai aktyvų jaukinimo tašką.
  • Naudodami šį aliejų, papildomai į jauką galite dėti kajeno paprikos miltelių, Sriracha padažo arba čili gabalėlių į verdamas kanapių sėklas.

Pakuotėjė 250 ml. produkto.

 

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės