Hydra boiliai (baltyminiai kukuliai)

Hydra yra aukščiausios kokybės žuvies miltų pagrindo boilis su 31% baltymų ir stipriai išreikštu aštrių prieskonių skoniu. 2022 m. Hydra tapo vienu iš 5 populiariausių boilių Lietuvoje tiek tarp trofėjinių karpių žvejų, tiek tarp sportininkų. Detalesnis aprašas žemiau.

12,50  11,25 

Hydra skonis: aštrūs pipirai ir lašiša. Dalinio tirpumo šėriminiai boiliai Hydra, kurie vandenyje pilnai suminkštėja ir aptirpsta per 36 valandas. Idealiai subalansuoti žvejoti aukšto presingo telkiniuose arba varžybų metu, kada žuvis renkasi tik pačius skaniausius jaukus. Siekiant geriausių rezultatų, šiuos boilius rekomenduojama derinti kartu su kitais Hydra produktų linijos produktais: tirpiais Hydra boiliais, skystu atrakciniu likvidu ir Hydra masalais.

Hydra skonines savybes užtikrina subalansuotas receptas, kurio pagrindą sudaro žuvų miltai (lašišos, sardinių, kriliaus) ir aitrių prieskonių derinys. Tai vidutinio-aukšto kaloringumo boilis, kurio veiksmingumas labiausiai atsiskleidžia, kai vanduo įšyla iki 10-12 C laipsnių. Šie baltyminiai kukuliai puikiai tinka išlaikyti žuvį besimaitinančią taške ir skatinti ją sugrįžti dar ir dar kartą. Hydra skonis/kvapas imituoja daugelį rinkoje esančių žuvinio tipo boilių, tačiau šių boilių sudėtis  pasižymi didesniu kokybiškų ir tirpių ingridientų kiekiu. Dėl šios priežasties daugeliui žvejų itin lengva pradėti gaudyti Hydra baltyminiais kukuliais ir priderinti juos jau prie jiems įprastų šėrimo programų. 2022 metais Hydra buvo išrinktas vienu iš 5 populiariausių boilių Lietuvoje.

Sudėtis: lašišų miltai, sardinių miltai, hidrolizuoti (vandenyje tirpūs) žuvų baltymai, fermentuoti žuvies ekstraktai, kepenų ekstraktas, aštrių pipirų / prieskonių mišinys, N-Butyric, eteriniai aliejai, specialūs atraktantai, vitaminai ir mineralai. Pilna sudėtis nurodoma ant pakuotės.

Patarimai naudojant Hydra baltyminius kukulius:

  • Žvejojant komerciniuose telkiniuose, visuomet rekomenduojame naudoti subalansuotą jaukų mišinį, kurio bent 50% sudarytų grūdai (tigriniai riešutai, kanapių sėklos, kviečiai, kukurūzai), o likusią dalį – boiliai ir peletės.
  • Siekiant pritraukti žuvį ir paskatinti maitintis iš jaukinimo taško, rekomenduojame derinti baltyminius kukulius kartu su tirpiais boiliais. Taip pat, greitesnę atrakciją galima paskatinti naudojant žuvinio ir grūdinio tipo boilių derinį, pvz. Hydra ir Berry Blend baltyminius kukulius.
  • Prie aštrios Hydra sudėties puikiai tinka kaloringos peletės, pavyzdžiui Halibut arba Tastymix pelečių mišinys, kurio sudėtyje yra pelečių su aitriais prieskoniais.
  • Papildomo aromato tiek Hydra boiliams, tiek visai bazei galima suteikti papildomai į ją dedant kajeno paprikos prieskonių, Sriracha padažą (iki 150 ml. į 1kg jauko) arba naudojant Hydra skystą jauko papildą.
  • Esant dideliam žuvies maitinimosi aktyvumui, rekomenduojama į visą jauką įvesti kaloringus skysčius: Complete Protein Compound arba aštrų lašišų aliejų. Kai žuvis kimba vangiai, rekomenduojame šių skystų papildų nenaudoti arba juos naudoti tik PVA maišelio/kojinės mirkymui.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės