Complete Protein Compound STIMULUS

Žuvies, kepenų ir grūdų skystų baltymų kompleksas, skirtas bet kokį jauką pakelti iki HNV atrakcijos lygio. 100% natūralus, be naudojimo limitų. 250 ml.

6,00 

Complete Protein Compound yra vienas stipriausių maistinių skystų amino rūgščių (baltymų) kompleksas, sudarytas iš kukurūzų, ančiuvių, kepenų ir kviečių hidrozoliatų bei ekstraktų. Šis skystis iš savęs yra grynas maistas karpiams. Dėl aukšto tirpumo, skystis skleidžia didelę atrakciją vandenyje.

Patarimai naudojant šį skysta baltymų papildą:

  • Prieš naudojimą suplakti!
  • Šis papildas yra visiškai universalus ir tinka tiek prie labiau grūdinės / vaisinės jaukų bazės, tiek prie žuvinės. Jo skonis yra gan universalus ir nepakeis pagridinio jaukų skonio. Ypač gerai dera su Genesis produktais.
  • Ypač rekomenduojame naudoti Complete Protein Compound didesnio žuvies maitinimosi laikotarpiais. Į jaukus įpylus šio skysčio ir leidus jam įsigerti bent 30 minučių, jaukų kaloringumas reikšmingai padidėja ir taip lengviau išlaikyti žuvį besimaitinančią taške.
  • Taip pat, baltyminis papildas labai tinkamas naudoti telkiniuose, kuriuose žuvis negauna daug presingo. Jis visiškai natūralus, neturi skonių, tad žuvį vilios tiesiog didelis maistinės ir amino rūgščių atrakcijos kiekis.
  • Gerą rezultatą duoda PVA ir masalų mirkymas šiame aliejuje. Rekomenduojame atsidėti kelis Hydra šėriminius boiliusHydra wafter arba Genesis wafter masalus ir palikti mirkti šiame skystame papilde.
  • Complete Protein Compound puikiai tinkamas apipilti boilius, duoti jiems įsigerti ir tuomet juos apibarstyti miltų pagrindo atraktoriais, pavyzdžiui maltais tigriniais riešutais, kriliaus miltais ar netgi prieskoniais.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės