1. Pradžia
  2. Skysti papildai
  3. Complete Protein Compound STIMULUS

Complete Protein Compound STIMULUS

Žuvies, kepenų ir grūdų skystų baltymų kompleksas, skirtas bet kokį jauką pakelti iki HNV atrakcijos lygio. 100% natūralus, be naudojimo limitų.

6,50 

Žuvies, kepenų ir grūdų skystų baltymų kompleksas, skirtas bet kokį jauką pakelti iki HNV atrakcijos lygio. 100% natūralus, be naudojimo limitų.

Complete Protein Compound yra stipriausių maistinių skystų amino rūgščių (baltymų) kompleksas, sudarytas iš kukurūzų, ančiuvių, kepenų ir kviečių hidrozoliatų bei ekstraktų. Šis skystis iš savęs yra grynas maistas karpiams. Dėl aukšto tirpumo, skystis skleidžia didelę atrakciją vandenyje.

STIMULUS papildų linija yra 100% natūralūs produktai be jokių papildomų cheminių atraktantų. Puikiai tinka masalų ir PVA mirkymui. Pilant į jauką, jų naudojimas nėra ribojamas (nors rekomenduojame nenaudoti daugiau nei 100 ml. per jauko kilogramą, nes dažniausiai tam nėra tikslo). Netirpdo PVA. Jeigu norite šiais papildais praturtinti jauko mitybinę vertę ilgalaikiškai, rekomenduojama 30-50 ml. skysčio užpilti ant skaldytų boilių (pašarinių) bei pelečių, o grūdų mišinį laikyti atskirame kibire. Prieš šeriant jaukinimo zoną, abiejų kibirų rekomenduojama sumaišyti. Atvirkščiai, skystį galima pilti prieš pat šėrimą, taip užtikrinant, kad jis mažiau įsigers į jauką ir greičiau sklis aplink šėrimvietę, atlikdamas daugiau atrakcinę funkciją. Būtinai sukratyti prieš naudojimą.

Pakuotėjė 250 ml. produkto.

 

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės