TASTYMIX tirpių pelečių mišinys 2kg

Aukšto maistingumo trijų rūšių ir trijų dydžių tirpių pelečių mišinys iš lašišos, oto ir kriliaus miltų. Supakuota į 2kg maišus. Dydžiai: 2mm, 4.5mm ir 8mm.

12,00 

Tai išankstinis užsakymas, kurį pagaminsime per 5 d.d.

Kruopščiai subalansuotas universalus maistingų pelečių mišinys, kurio sudėtyje daug žuvies miltų (lašišos, oto, kriliaus). Mišinys sudarytas taip, kad maistingiausios detalės tirptų ilgiausiai, o mažas jų diametras neleidžia karpiams greitai pasisotinti. Greito tirpumo pelečių sudėtyje gausu aromatingų prieskonių, kurie suteikia daug skonio ir skatina žuvį maitintis. Ypač tinkamos naudoti su žuviniais boiliais Genesis arba Hydra, tačiau jos idealiai tinka ir saldžiai bazei. Skirtingų pelečių baltymų kiekis siekia 27-40%, riebalų kiekis 7-25%. Raudonos pailgos peletės yra gamintos Lietuvoje iš boilinės tešlos. Peletes galima naudoti kaip pagrindinį arba papildantį jauko komponentą, taip pat jos itin tinkamos naudoti PVA mišiniuose. Elementarus PVA mišinio pavyzdys: Hot Salmon Oil arba maistinio tipo likvidu (pvz. Genesis liquid food glug) užpiltos ir išmirkintos peletės. Papildomai peletes užpilant skysčiais, galite joms suteikti papildomo maistingumo (pilti Hot Salmon Oil, Citrus Hemp Oil arba Complete Protein Compound) arba skonio (pilti liquid food glug, pvz. Genesis, Hydra, Luna ar pan.). Supakuota į 2kg maišus. Sudėtis:

  • Halibut peletės (lėto tirpumo, daug baltymų, daug riebalų) – 2mm, 4.5mm ir 8mm.
  • Coarse peletės (vidutinio tirpumo, daug baltymų, vidutiniškai riebalų) – 2mm, 4.5mm ir 8mm.
  • Red Salmon-Krill (greito tirpumo, daug baltymų, mažai riebalų) – 8 mm.

 

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės