Hydra tirpūs boiliai

Karpių viliojimui skirti tirpūs boiliai, kurie vandenyje per 2-4 valandas tampa atraktyvaus biraus jauko krūvele. 2022 metais Hydra boiliai buvo nominuoti tarp 5 populiariausių boilių Lietuvoje. Skonis: aštri, sūri lašiša. Detalesnis aprašas žemiau.

13,00  11,70 

Hydra skonis: stiprus žuvies (lašišos, sardinės ir kriliaus) ir aitrių prieskonių derinys. Tirpūs boiliai veikia kitokiu principu negu šėriminiai, nes jie vandenyje greitai suyra ir nepalieka nesuvalgytų maisto dalelių. Didelė išplauta atrakcija vilioja karpius, bet neleidžia jiems persivalgyti. Hydra tirpių boilių veikimo laikas yra greitas. 20 mm. diametro boilis pilnai ištirpsta per 2-4 valandas, 24 mm. diametro – per 4-8 valandas. Siekiant geriausių rezultatų, tirpius boilius rekomenduojama derinti kartu su kitais Hydra produktų linijos produktais: Hydra šėriminiais baltyminiais kukuliais, skystu atrakciniu likvidu ir Hydra masalais.

Hydra skonines savybes užtikrina subalansuotas receptas, kurio pagrindą sudaro žuvų miltai (lašišos, sardinių, kriliaus) ir aitrių prieskonių derinys. Nepaisant to, kad Hydra tirpūs boiliai yra skirti pritraukti žuvį, jų maistingumas nenusileidžia šėriminiams boiliams, tad ragaudami ištirpusias daleles karpiai jas laiko maistu, o ne tik skaniu „kvapu”. Lunar Baits tirpūs boiliai gerai tirpsta net ir šaltame vandenyje, tad gali būti naudojami visus metus – tai yra puikus būdas gaudyti žuvinio pagrindo boiliais šaltesniu sezono metu. Hydra skonis/kvapas imituoja daugelį rinkoje esančių žuvinio tipo boilių, tačiau šių boilių sudėtis  pasižymi didesniu kokybiškų ir tirpių ingridientų kiekiu. Dėl šios priežasties daugeliui žvejų itin lengva pradėti gaudyti Hydra baltyminiais kukuliais ir priderinti juos jau prie jiems įprastų šėrimo programų. 2022 metais Hydra buvo išrinktas vienu iš 5 populiariausių boilių Lietuvoje.

Pagrindinę boilių sudėti sudaro tie patys komponentai, iš kurių pagaminti ir Hydra šėriminiai boiliai: lašišų miltai, sardinių miltai, hidrolizuoti (vandenyje tirpūs) žuvų baltymai, fermentuoti žuvies ekstraktai, kepenų ekstraktas, aštrių pipirų / prieskonių mišinys, N-Butyric, eteriniai aliejai, specialūs atraktantai, vitaminai ir mineralai. Pilna sudėtis nurodoma ant pakuotės.

Patarimai naudojant Hydra tirpius boilius:

  • Žvejyba tirpiais boiliais yra greita, jos metu beveik neįmanoma peršerti žuvies, tad rekomenduojama reguliariai į jaukinimo tašką įmesti po keliolika – keliasdešimt tirpių boilių. Dažniausiai, naudojant tirpius boilius, jų sunaudoti reikėtų 30-50% daugiau negu šėriminių.
  • Nerekomenduojame tirpių boilių papildomai drėkinti skonį suteikiančiais likvidais, tačiau juos galima drėkinti aliejinio pagrindo skysčiais, pavyzdžiui aštriu lašišų aliejumi. Aliejus sulėtina boilio tirpumą, tačiau jį padaro maistingesniu.
  • Nerekomenduojama tirpių boilių trinti į miltus (iki 1mm diametro dalelės). Tokios dalelės gali įnešti per daug atrakcijos į vandenį per trumpą laiko tarpą ir atbaidyti žuvį nuo maitinimosi. Siekiant pasmulkinti frakciją, rekomenduojama boilius skaldyti iki 2 – 8 mm. diametro gabaliukų.
  • Idealus atvejis, kai šėriminiai boiliai yra derinami su tirpiais boiliais. Kartais karpiai mieliau renkasi kietesnę, didesnę ant dugno gulinčią dalelę, aktyviai nori maitintis.
  • Dažnai pasiteisina praktika, kuomet derinamos dvi arba netgi trys skirtingų boilių rūšys, pavyzdžiui žuvinio pagrindo boiliai derinami su grūdinio tipo boiliais. Daugumoje telkinių gerus rezultatus galima pasiekti derinant Hydra su Berry Blend šėriminiais baltyminiais kukuliais ir Berry Blend tirpiais boiliais.
  • Žvejojant komerciniuose telkiniuose, visuomet rekomenduojame naudoti subalansuotą jaukų mišinį, kurio bent 50% sudarytų grūdai (tigriniai riešutai, kanapių sėklos, kviečiai, kukurūzai), o likusią dalį – boiliai ir peletės.
  • Prie aštrios Hydra sudėties puikiai tinka kaloringos peletės, pavyzdžiui Halibut arba Tastymix pelečių mišinys, kurio sudėtyje yra pelečių su aitriais prieskoniais.
  • Su visais Hydra produktais puikiai tinka aštrūs komponentai, tokie kaip kajeno paprikos prieskoniai, Sriracha padažas, čili gabalėliais aštrintos kanapių sėklos ir kt. Šiais komponentais galima gardinti ne tik boilius ar peletes, bet ir grūdus, suteikiant visam mišiniui harmoningumo.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės