Berry Blend tirpūs boiliai

Šie boiliai skirti ne šėrimui, o greitam karpių priviliojimui. Tirpūs boiliai vandenyje pilnai ištirpsta per 2-5 valandas išskirdami ypatingai didelį kiekį atrakcijos. Rekomenduojama naudoti kartu su šėriminiais boiliais santykiu 2:1 (šėriminių naudai). Subtilus trijų uogų derinys saldžioje kreminėje bazėje su dominuojančiu juodųjų serbentų skoniu. Berry Blend puikiai tinka ilgalaikiam jaukinimui bei kai taikomasi į atsargius…

9,50  8,55 

Šie boiliai skirti ne šėrimui, o greitam karpių priviliojimui. Tirpūs boiliai vandenyje pilnai ištirpsta per 2-5 valandas išskirdami ypatingai didelį kiekį atrakcijos. Rekomenduojama naudoti kartu su šėriminiais boiliais santykiu 2:1 (šėriminių naudai).

Subtilus trijų uogų derinys saldžioje kreminėje bazėje su dominuojančiu juodųjų serbentų skoniu. Berry Blend puikiai tinka ilgalaikiam jaukinimui bei kai taikomasi į atsargius karpius, kuriuos gąsdina per daug intensyvūs aromatai.

Skonis: juodasis serbentas + braškė + vyšnia kreminėje bazėje

Kaip ir Fruit Fussion 5, Berry Blend boilis buvo kurtas remiantis High Attract (didelės atrakcijos) principu, siekiant šitu boiliu greitai ir efektyviai privilioti net ir atsargų karpį. Gerai parinktas atrakcijos lygis kartu su kokybiška maistine baze padaro Berry Blend gan universaliu jauku, tinkamu tiek laukiniams ežerams su išankstiniais pašėrimais, tiek presinguotiems telkiniams. Berry Blend bazė saldi, kreminė, lengva – skonio jai priduoda tigrinių riešutų miltai, pieno produktai, medus ir kiti karpių mylimi skanėstai.

Sudėtis: tigrinių riešutų miltai, pieno baltymai, medus, alaus mielės, birdfood CLO mišinys, grūdai, eteriniai aliejai, specialūs atraktantai, vitaminai ir mineralai bei kt.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės