SWEETELA skystas jauko saldiklis STIMULUS

SWEETELA – tigrinių riešutų pienas, cukrūs ir veiksmingiausi karpių žvejybos saldikliai viename. Skirtas saldinti grūdus ir jaukus. 100% natūralus.

7,00 

SWEETELA – tigrinių riešutų pienas, cukrūs ir veiksmingiausi karpių žvejybos saldikliai viename. Skirtas saldinti grūdus ir jaukus. 100% natūralus.

SWEETELA skystis yra universalus priedas, kurį geriausia naudoti kai didelę šėrimo programos dalį sudaro grūdai. Atvirkščiai nei kitus skystus priedus, šį likvidą rekomenduojame pilti į visą šėriminį mišinį, t.y. su boiliais, peletėmis ir grūdais kartu. Veiksmingiausias likvido naudojimas yra jį pilant į grūdus mirkymo stadijoje, t.y. prieš virimą.

STIMULUS papildų linija yra 100% natūralūs produktai be jokių papildomų cheminių atraktantų. Puikiai tinka masalų ir PVA mirkymui. Pilant į jauką, jų naudojimas nėra ribojamas (nors rekomenduojame nenaudoti daugiau nei 100 ml. per jauko kilogramą, nes dažniausiai tam nėra tikslo). Netirpdo PVA. Apie 50-100 ml. SWEETELA likvido rekomenduojame pilti į 3 kilogramus sausų grūdų, maišant su vandeniu ir paliekant įsigerti. Verdant grūdus tame pačiame vandenyje, jie tampa gerokai atraktyvesni karpiams, negu verdami paprastame vandenyje. Ypač tinkamas su tigriniais riešutais, kviečiais ir kukurūzais. Būtinai sukratyti prieš naudojimą.

Pakuotėjė 250 ml. produkto.

 

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės