Tigriniai riešutai 7/15mm 2kg

Sausi, nevirti tigriniai riešutai karpių žvejybai, 2kg. 7 ir 15mm dydžių mišinys (maži-vidutiniai). Paruošimo instrukcijos apraše žemiau.

Original price was: 9,00 €.Current price is: 8,10 €.

Neturime

Sausi, nevirti tigriniai riešutai karpių žvejybai. 7 ir 15mm dydžių mišinys (maži-vidutiniai). Tigriniai riešutai yra vienas universaliausių ir geriausių jaukų, kokius tik galime pateikti karpiui. Jų sudėtyje gausu cukrų ir aliejaus, kuris iškelia jų kaloringumą ir išlaiko karpio norą maitintis būtent šiuo jauku. Paruošimo instrukcijos apraše žemiau.

Tigrinių riešutų paruošimas paprastame puode:

  • Pirmiausia tigrinius riešutus reikia mirkinti bent 24 valandas. Rekomenduojame mirkinti kartu su SWEETELA skysčiu, pilant 50-100 ml. skysčio dviems kilogramams sausų tigrinių riešutų, užpilant vandeniu. Riešutai turi būti apsemti bent 2-3 cm, o vanduo su SWEETELA skysčiu turi būti išmaišytas.
  • Praėjus mirkymo etapui, riešutai tame pačiame vandenyje verdami bent 45 minutes. Šeriant rekomenduojama neišpilti saldaus skysčio, o jį kartu su riešutais semti ir dėti į jaukinimo raketą.

Tigrinių riešutų paruošimas greitpuodyje:

  • Rekomenduojama virti kartu su SWEETELA skysčiu, naudojant 50-100 ml. skysčio dviems kilogramams sausų riešutų. Gausiai užpilti vandeniu. Vanduo turėtų sudaryti bent 60% viso turinio, nes riešutai verdami išbrinksta. Virti 60-90 minučių. Jaukinant rekomenduojama kartu naudoti ir saldų likusį skystį, pilant jį į jaukinimo raketą.

Fermentuotų tigrinių riešutų paruošimas („su slaimu”):

  • Naudojant šį metodą, SWEETELA skystį geriausia pilti paskutiniame etape, kai riešutai paruošti arba kai jų fermentacija bėgėjasi (po 3-4 dienų).
  • Prieš verdant tigrinius riešutus 5-7 kartus perplauti tekančiu vandeniu. Norint pasiekti slaimą, rekomenduojame riešutų virimui naudoti ne vandentiekio vandenį, o parduotuvėje pirktą geriamą stalo vandenį.
  • Tigrinius riešutus virti pagal aukščiau nurodytas instrukcijas, tačiau pasilikti daugiau vandens.
  • Išvirtus tigrinius riešutus palikti tame pačiame skystyje, kuriame jie buvo virti. Riešutus supilti į sandarų uždaromą/užsukamą indą, vanduo turi apsemti 2-4 centimetrus tigrinių riešutų viršaus. Riešutus palikti fermentuotis 10-18 laipsnių temperatūroje 3-7 dienas.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės