Premium kanapių sėklos 2kg

Premium kanapių sėklos, atitinkančios žmonių maitinimui keliamus kokybės reikalavimus. 2 kg. Paruošimo instrukcijos apraše žemiau.

9,00 

Premium kanapių sėklos, atitinkančios žmonių maitinimui keliamus kokybės reikalavimus. 2 kg. Šios kanapės yra 100% švarios, užaugintos ir apdirbtos Lietuvoje. Kanapės išverda itin greitai, išskiria daug aliejaus ir branduoliai puikiai atsidaro. Paruošimo instrukcijos apraše žemiau.

Kanapių virimas:

  • Rekomenduojama kanapes mirkinti 24 valandas. Norint kanapes pasaldinti, jas galima mirkinti kartu su SWEETELA skysčiu, pilant 50-100 ml. skysčio dviems kilogramams sausų sėklų, užpilant vandeniu. Kanapės turi būti pilnai apsemtos vandeniu.
  • Praėjus mirkymo etapui, kanapės tame pačiame vandenyje verdamos bent 45 minutes. Šeriant rekomenduojama neišpilti saldaus skysčio, o jį kartu su kanapėmis semti ir dėti į jaukinimo raketą.
  • Alternatyviai, į išvirtas kanapes galima pilti Hot Salmon Oil (dėl aštrumo) arba Citrus Hemp Oil (dėl vaisiškumo skonio).
  • Kanapes verdant greitpuodyje, išankstinis mirkinimas nereikalingas. Virimo laikas 40-60 minučių. Verdant greitpuodyje, atrakcinius skysčius į kanapes rekomenduojama pilti po išvirimo.

Kanapių naudojimas PVA:

  • Išvirtas kanapes nukošti, kad jos liktų lengvai drėgnos, tačiau ne šlapios. Kanapes gausiai apibarstyti jūros arba himalajų druska (nerekomenduojama naudoti paprastos stalo druskos). Druskos kiekis neribojamas, bet orientacijai – į 1 kg virtų kanapių pilti bent apie 100 gramų druskos. Visą mišinį labai gerai išmaišyti ir duoti pastovėti bent 5 minutes. Norint, kad mišinys būtų kiek sausesnis, į jį galima įdėti pelečių mišinį arba trupintų boilių.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės