SNACKMIX PLUM tirpios peletės karpių žvejybai 2kg

Ypač greito veikimo keturių skirtingų pelečių mišinys su nuostabiu slyvos skoniu. Mišinio pagrindą sudaro kruopščiai subalansuotas mišinys iš grūdinės kilmės skanėstų – tikras lengvas užkandis bet kuriam karpiui!

Original price was: 12,00 €.Current price is: 10,80 €.

Tai išankstinis užsakymas, kurį pagaminsime per 5 d.d.

Praturtinta nuostabiu slyvos skoniu! Kruopščiai subalansuotas universalus maistingų pelečių mišinys, kurio sudėtyje daug grūdinės kilmės lengvai virškinamų komponentų. Mišinys sudarytas taip, kad skatintų karpių virškinimąsi ir kviestų valgyti dar ir dar. Puikiai tinkamos greitoms sesijoms arba naudoti pirmosiomis sesijos valandomis, derinant kartu su grūdinio tipo boiliais. 2 parų arba ilgesnėse sesijose, verta nuo antros paros įvesti kaloringesnes Tastymix peletes bei žuvinius boilius, pavyzdžiui Hydra arba Genesis. Peletes galima naudoti kaip pagrindinį arba papildantį jauko komponentą, taip pat jos itin tinkamos naudoti PVA mišiniuose. Elementarus PVA mišinio pavyzdys: Citrusiniu kanapių aliejumi arba maistinio tipo likvidu (pvz. LUNA liquid food glug) užpiltos ir išmirkintos peletės. Tai, ko gero, universaliaus pelečių mišinys, kurį galite naudoti bet kurioje situacijoje – garantuojame, kad jos į žūklavietę kvies visus netoliese esančius karpius. Supakuota į 2kg maišus. Sudėtis:

  • Halibut peletės mini (lėto tirpumo, daug baltymų, daug riebalų)
  • Coarse peletės mini ir vidutinės (vidutinio tirpumo, daug baltymų, vidutiniškai riebalų)
  • Kukurūzų branduolių granulės (greito tirpumo, greito virškinimo, saldžios)
  • Pailgos boilinės tešlos peletės (ypač skanios, greito virškinimo, vidutinio maistingumo)

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės