Larva skęstantys Hydra masalai karpių žvejybai

Dugniniai Larva formos Hydra masalai. Idealiai tinkami naudoti vietoje paprasto boilio arba balansuoti su POP-UP masalo pusele.

7,00 

Hydra skonis: aštrūs pipirai ir lašiša. Ženkliai padidintos atrakcijos dugniniai LARVA formos masalai. Minkšti, lengvai pjaustomi ir veriami ant plauko. Šie masalai puikiai tinkami naudojimui vietoje paprasto boilio pritraukiant žuvis dėl formos ir didesnės atrakcijos lygio. Taip pat, idealiai tinkami balansavimui su pop-up masalais ar kitokioms prezentacijoms. Rekomenduojama derinti prie Hydra boilių.

Dydis 18×13 mm., dėžutėje 60g. masalų.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės