1. Pradžia
  2. Boiliai
  3. Luna boiliai (baltyminiai kukuliai)

Luna boiliai (baltyminiai kukuliai)

Greito veikimo, semi-tirpūs boiliai, kurie per 36 valandas vandenyje pilnai suminkštėja ir išleidžia itin daug atrakcijos. Skonis: tigriniai riešutai su subtiliu vanilės ir migdolų aromatu. LUNA yra tikrų…

9,00 47,00 

Greito veikimo, semi-tirpūs boiliai, kurie per 36 valandas vandenyje pilnai suminkštėja ir išleidžia itin daug atrakcijos.
Skonis: tigriniai riešutai su subtiliu vanilės ir migdolų aromatu

LUNA yra tikrų (mūsų pačių maltų) tigrinių riešutų pagrindo boilis, papildytais aukščiausios kokybės saldžiais atraktoriais ir saldumą bei kremiškumą suteikiančiais komponentais. Tai itin lengvai virškinamas, labai grubios struktūros boilis su daug skaidulų ir mažai riebalų. Greitas boilio tirpumas, natūrali spalva, natūralūs tigriniai riešutai ir natūralus tigrinių riešutų pieno ekstraktas padaro, kad LUNA stipriai išsiskirtų iš kitų kukulių, kuriuos karpis gali rasti ant dugno.

Ingredientai: tigrinių riešutų miltai, pieno baltymai, vanilė, moliūgų sėklų baltymų ekstraktas, tigrinių riešutų pieno ekstraktas, kanapių gemalų baltymai, grūdai, eteriniai aliejai, specialūs kreminiai atraktantai, vitaminai ir mineralai bei kt.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės