Luna boiliai (baltyminiai kukuliai)

Lengvi, saldūs ir visokiai vandens temperatūrai tinkami skanieji Luna. Skonis: žemės, migdolų ir tigriniai riešutai su subtilia vanilės užuomina. Skirtingai, nei grūdiniai, Luna boiliai yra kaloringesni, ryškenio skonio ir aromato, puikiai tinkantys gaudyti tiek laukiniuose telkiniuose, tiek „užkūrinėti”…

9,00  8,10 

Dalinio tirpumo šėriminiai boiliai Luna, kurie vandenyje pilnai suminkštėja ir aptirpsta per 36 valandas. Luna yra riešuto (nut) pagrindo boilis, kuris mūsų vandens telkiniuose neretai vis dar yra naujovė. Idealiai tinkami žvejoti kaip atskiras jauko komponentas, bet idealiai subalansuoti derinimui su žuvinio pagrindo boiliiais, pavyzdžiui HydraSiekiant geriausių rezultatų, šiuos boilius rekomenduojama derinti kartu su kitais Luna produktų linijos produktais: tirpiais Luna boiliais, skystu atrakciniu likvidu ir Luna masalais.

Luna pavadinimas siejasi su lotynišku mėnulio vertiniu ir slepia užuominą apie puikų veikimą tamsiu paros metu. Tai itin saldus, aromatingas ir skanus jaukas, kuris vilioja karpius, amūrus ir kitą taikią žuvį. Pagrindinė Luna funkcija yra greitinti žvejybą ir žuvies kibimą. Natūrali Luna sudėtis, spalva ir skonis karpiams nekelia įtarimų ir jie greitai ima maitintis šiais boiliais. Luna puikiai dera su žuviniais boiliais, pavyzdžiui Hydra. Pirmiausia žuvis yra įpratinama valgyti lengvesnį maistą ir taip jai sužadinimas apetitas, ji lengviau pereina prie maitinimosi kaloringais žuviniais boiliais. Taip pat, sudėtinguose telkiniuose riešuto pagrindo boiliai yra puikus pasirinkimas, kai norima išsiskirti – dauguma žvejų naudoja arba grūdinio, arba žuvinio tipo boilius.

Ingredientai: tigrinių riešutų miltai, kepintų žemės riešutų miltai, pieno baltymai, vanilė, moliūgų sėklų baltymų ekstraktas, tigrinių riešutų pieno ekstraktas, kanapių gemalų baltymai, grūdai, eteriniai aliejai, specialūs kreminiai atraktantai, vitaminai ir mineralai bei kt.

Patarimai naudojant Luna baltyminius kukulius:

  • Žvejojant komerciniuose telkiniuose, visuomet rekomenduojame naudoti subalansuotą jaukų mišinį, kurio bent 50% sudarytų grūdai (tigriniai riešutai, kanapių sėklos, kviečiai, kukurūzai), o likusią dalį – boiliai ir peletės.
  • Luna skonis yra labai malonus ir lengvas. Tai yra didelis pranašumas sudėtinguose telkiniuose, kur per dideli aromatų kiekiai gali gąsdinti žuvį. Visgi, norint labiau pabrėžti pačią skoninę („kvapo”) atrakciją, rekomenduojame boilius užpilti Luna skystu atrakciniu skysčiu.
  • Luna boiliai žuvį kviečia į šėrimo vietą. Ilgalaikę žuvies išlaikymo funkciją geriau atlieka žuviniai boiliai. Idealiu atveju, rekomenduojame naudoti Luna + Hydra arba luna + Genesis kombinaciją.
  • Šio boilio pagrindą sudaro riešutai, tad jie idealiai tinkami derinimui su tigriniais riešutais. Siekiant visai jauko programai suteikti daugiau aromato, rekomenduojame tigrinius riešutus virti mirkant juos SWEETELA skystyje arba parduotuvėje pirktu tigrinių riešutų pienu. Šie skysčiai puikiai tinka skaldytų / trupintų Luna boilių apipylimui.
  • Dar viena puiki kombinacija yra Luna ir kondensuotas pienas. Šio boilio atraktorių sudėtyje yra pieno laktozės ekstraktų, kurie suteikia kremiškumo skonį, kurį taip pat sutinkame ir piene. Atskieskite kondensuotą pieną saldžiu likeriu (amaretu), saldžiųjų kukurūzų skysčiu iš skardinės arba vandeniu, atlikusiu nuo tigrinių riešutų virimo. Mišinįpilkite tiesiai į visą jauko mišinį, arba jį naudokite PVA pamirkymui prieš metimą.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės