Luna tirpūs boiliai

Karpių viliojimui skirti tirpūs boiliai, kurie vandenyje per 2-4 valandas tampa atraktyvaus biraus jauko krūvele. Nuostabaus aromato tigrinių riešutų ir kepintų žemės riešutų pagrindo boilis Luna. Puikiai tinkamas aktyviam gaudymui ir karpių maitinimosi skatinimui. Detalesnis aprašas žemiau.

9,50  8,55 

Skonis: žemės, migdolų ir tigriniai riešutai su subtilia vanilės užuomina. Tirpūs boiliai veikia kitokiu principu negu šėriminiai, nes jie vandenyje greitai suyra ir nepalieka nesuvalgytų maisto dalelių. Didelė išplauta atrakcija vilioja karpius, bet neleidžia jiems persivalgyti. Luna tirpių boilių veikimo laikas yra greitas. 20 mm. diametro boilis pilnai ištirpsta per 2-4 valandas, 24 mm. diametro – per 4-8 valandas. Siekiant geriausių rezultatų, šiuos boilius rekomenduojama derinti kartu su kitais Luna produktų linijos produktais: šėriminiais Luna boiliais, skystu atrakciniu likvidu ir Luna masalais.

Daugelis Lunar Baits fanų jau spėjo išbandyti Luna pirmose 2023 metų sezono sesijose ir džiaugėsi sulaukę gausių kibimų. Luna pavadinimas siejasi su lotynišku mėnulio vertiniu ir slepia užuominą apie puikų veikimą tamsiu paros metu ir šaltame vandenyje. Tai itin saldus, aromatingas ir skanus jaukas, kuris vilioja karpius, amūrus ir kitą taikią žuvį. Pagrindinė Luna funkcija yra greitinti žvejybą ir žuvies kibimą. Natūrali Luna sudėtis, spalva ir skonis karpiams nekelia įtarimų ir jie greitai ima maitintis šiais boiliais. Luna puikiai dera su žuviniais boiliais. Pirmiausia žuvis yra įpratinama valgyti lengvesnį maistą ir taip jai sužadinimas apetitas, ji lengviau pereina prie maitinimosi kaloringais žuviniais boiliais. Taip pat, sudėtinguose telkiniuose riešuto pagrindo boiliai yra puikus pasirinkimas, kai norima išsiskirti – dauguma žvejų naudoja arba grūdinio, arba žuvinio tipo boilius. Tirpdami, Luna boiliai palieka kylančių dalelių debesį, kuris skatina karpius nusileisti iš vidurinių vandens sluoksnių.

Pagrindinę boilių sudėti sudaro tie patys komponentai, iš kurių pagaminti ir LUNA šėriminiai boiliai: tigrinių riešutų miltai, kepintų žemės riešutų miltai, pieno baltymai, vanilė, moliūgų sėklų baltymų ekstraktas, tigrinių riešutų pieno ekstraktas, kanapių gemalų baltymai, grūdai, eteriniai aliejai, specialūs kreminiai atraktantai, vitaminai ir mineralai bei kt.

Patarimai naudojant LUNA tirpius boilius:

  • Žvejyba tirpiais boiliais yra greita, jos metu beveik neįmanoma peršerti žuvies, tad rekomenduojama reguliariai į jaukinimo tašką įmesti po keliolika – keliasdešimt tirpių boilių. Dažniausiai, naudojant tirpius boilius, jų sunaudoti reikėtų 30-50% daugiau negu šėriminių.
  • Nerekomenduojame tirpių boilių papildomai drėkinti skonį suteikiančiais likvidais, tačiau juos galima drėkinti aliejinio pagrindo skysčiais, pavyzdžiui citrusiniu kanapių aliejumi. Aliejus sulėtina boilio tirpumą, tačiau jį padaro maistingesniu.
  • Luna tirpūs boiliai sukurti taip, kad imituotų natūralius komponentus. Dėl tos priežasties, juos galima smulkinti iki mažų dalelių ir jaukinti gausesniais kiekiais – net ir gausesnė Lunos atrakcija nebaidys karpių, o juos vilios maitintis.
  • Idealus atvejis, kai šėriminiai boiliai yra derinami su tirpiais boiliais. Kartais karpiai mieliau renkasi kietesnę, didesnę ant dugno gulinčią dalelę, aktyviai nori maitintis.
  • Lietuvoje daugelis žvejų net nėra bandę žvejoti riešutais (migdolais, žemės arba braziliškais riešutais), nors užsienyje sudėtinguose telkiniuose tai yra dažnai naudojamas jaukas. Tiesiog nusipirkite kelis kilogramus migdolų, mirkinkite juos 24-48 valandas vandenyje (idealiu atveju, vandenį saldinant SWEETELA skysčiu), virkite 60 – 90 minučių ir šerkite kaip įprastą jauko komponentą kartu boiliais, peletėmis ir kitais grūdais. LUNA yra, ko gero, tinkamiausias boilis gaudyti šalia tokios šėriminės programos.
  • Dažnai pasiteisina praktika, kuomet derinamos dvi arba netgi trys skirtingų boilių rūšys. Daugumoje telkinių gerus rezultatus galima pasiekti derinant LUNA su Hydra arba Genesis boilių linijos jaukais.
  • Žvejojant komerciniuose telkiniuose, visuomet rekomenduojame naudoti subalansuotą jaukų mišinį, kurio bent 50% sudarytų grūdai (tigriniai riešutai, kanapių sėklos, kviečiai, kukurūzai), o likusią dalį – boiliai ir peletės.
  • Šio boilio pagrindą sudaro riešutai, tad jie idealiai tinkami derinimui su tigriniais riešutais. Siekiant visai jauko programai suteikti daugiau aromato, rekomenduojame tigrinius riešutus virti mirkant juos SWEETELA skystyje arba parduotuvėje pirktu tigrinių riešutų pienu. Šie skysčiai puikiai tinka skaldytų / trupintų Luna boilių apipylimui.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės