Genesis tirpūs boiliai

Karpių viliojimui skirti tirpūs boiliai, kurie vandenyje per 2-4 valandas tampa atraktyvaus biraus jauko krūvele. Pernai su šiuo boiliu pagavome daugiausiai karpių, svėrusių virš 20kg. Skonis UMAMI: intensyvūs rytietiški prieskoniai, česnakas ir žuvis. Detalesnis aprašas žemiau.

13,00  11,70 

UMAMI skonio žuviniai Genesis tirpūs boiliai. Tirpūs boiliai veikia kitokiu principu negu šėriminiai, nes jie vandenyje greitai suyra ir nepalieka nesuvalgytų maisto dalelių. Didelė išplauta atrakcija vilioja karpius, bet neleidžia jiems persivalgyti. Genesis tirpių boilių veikimo laikas yra greitas. 20 mm. diametro boilis pilnai ištirpsta per 2-4 valandas, 24 mm. diametro – per 4-8 valandas. Siekiant geriausių rezultatų, tirpius boilius rekomenduojama derinti kartu su kitais Genesis produktų linijos produktais: Genesis šėriminiais baltyminiais kukuliais, skystu atrakciniu likvidu ir Genesis masalais.

Daugelis įvardina Genesis, kaip vieną unikaliausių ir į nieką panašiai nekvepiantį boilį – aromatas stipriai atsiduoda kariu, česnaku ir fermentuota žuvimi. Nors Genesis aromatas iš tikro yra labai stiprus, mažai kas žino, kad didžiąją atrakcijos dalį sudaro UMAMI skonis (vadinamas 6 skonis), kuris atsiskleidžia tik jį paragavus. Šis boilis sukurtas žvejoti itin sudėtinguose telkiniuose, kuriuose plaukioja didelės žuvys ir kurios jau yra mačiusios visko. Sudėtyje yra net 33% baltymų, vitaminai ir gerosios medžiagos, kurios skatina žuvų virškinimo procesus. Taip pat, sudėtyje gausu prieskonių, tačiau jų pagrindą sudaro žemiški, sunkūs aromatai, o ne aštrūs pipiriniai, prie kurių karpiai neretai jau būna pripratę. Lunar Baits tirpūs boiliai gerai tirpsta net ir šaltame vandenyje, tad gali būti naudojami visus metus – tai yra puikus būdas gaudyti žuvinio pagrindo boiliais šaltesniu sezono metu. Genesis yra patys kaloringiausi Lunar Baits boiliai, dėl ko tai yra pirmas pasirinkimas, kai siekiama išlaikyti žuvį šėrimvietėje bei skatinant ją sugrįžti valgyti dar ir dar. Puikiai tinkamas ir žvejojantiems varžybiniu stiliumi.

Pagrindinę boilių sudėti sudaro tie patys komponentai, iš kurių pagaminti ir Genesis šėriminiai boiliai: lašišos miltai, kriliaus miltai, kepenys, fermentuoti žuvies produktai, vandenyje tirpūs žuvų baltymai, kriliaus miltai, grūdai (birdood), azijietiškų prieskonių mišinys, N-Butyric, eteriniai aliejai, specialūs atraktantai, vitaminai ir mineralai bei kt. Pilna sudėtis nurodyta ant pakuotės.

Patarimai naudojant Genesis tirpius boilius:

  • Žvejyba tirpiais boiliais yra greita, jos metu beveik neįmanoma peršerti žuvies, tad rekomenduojama reguliariai į jaukinimo tašką įmesti po keliolika – keliasdešimt tirpių boilių. Dažniausiai, naudojant tirpius boilius, jų sunaudoti reikėtų 30-50% daugiau negu šėriminių.
  • Šalia Genesis aromatų į visą jauko asortimentą galima dėti trinto česnako (arba česnako pastos), ožragės arba kario prieskonių, įpilti sojų padažo. Idealiai subalansuotam skoniui palaikyti rekomenduojame naudoti Genesis skystą jauko papildą, kurį geriausia pilti į skaldytų šėriminių boilių ir pelečių mišinį arba jame mirkyti masalą/PVA.
  • Ypač gerą rezultatą duoda kontrastingų masalų derinys, kuriame naudojami Genesis boiliai arba masalai. Pavyzdžiui, žuvies kibimų galima sulaukti uždėjus ant Genesis tirpaus boilio ryškų vaisinį masalą. 2022 metais Genesis boilio ir EXOTIC larva masalo derinys buvo rezultatyviausių masalų kombinacijų visuose telkiniuose.
  • Nerekomenduojame tirpių boilių papildomai drėkinti skonį suteikiančiais likvidais, tačiau juos galima drėkinti aliejinio pagrindo skysčiais, pavyzdžiui aštriu lašišų aliejumi. Aliejus sulėtina boilio tirpumą, tačiau jį padaro maistingesniu.
  • Nerekomenduojama tirpių boilių trinti į miltus (iki 1mm diametro dalelės). Tokios dalelės gali įnešti per daug atrakcijos į vandenį per trumpą laiko tarpą ir atbaidyti žuvį nuo maitinimosi. Siekiant pasmulkinti frakciją, rekomenduojama boilius skaldyti iki 2 – 8 mm. diametro gabaliukų.
  • Dažnai pasiteisina praktika, kuomet derinamos dvi arba netgi trys skirtingų boilių rūšys, pavyzdžiui žuvinio pagrindo boiliai derinami su grūdinio tipo boiliais. Daugumoje telkinių gerus rezultatus galima pasiekti derinant Genesis su Fruit Fussion 5 šėriminiais baltyminiais kukuliais ir Fruit Fussion 5 tirpiais boiliais.
  • Žvejojant komerciniuose telkiniuose, visuomet rekomenduojame naudoti subalansuotą jaukų mišinį, kurio bent 50% sudarytų grūdai (tigriniai riešutai, kanapių sėklos, kviečiai, kukurūzai), o likusią dalį – boiliai ir peletės.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės