Fruit Fussion 5 tirpūs boiliai

Šie boiliai skirti ne šėrimui, o greitam karpių priviliojimui. Tirpūs boiliai vandenyje pilnai ištirpsta per 2-5 valandas išskirdami ypatingai didelį kiekį atrakcijos. Rekomenduojama naudoti kartu su šėriminiais boiliais santykiu 2:1 (šėriminių naudai). Penki kruopščiai atrinkti vaisiniai atraktoriai aukštos mitybinės bazės boilyje. Fruit Fussion 5 kurtas taip, kad jis karpiui taptų skaniausiu saldžiu kąsneliu, kokį tik…

9,50  8,55 

Šie boiliai skirti ne šėrimui, o greitam karpių priviliojimui. Tirpūs boiliai vandenyje pilnai ištirpsta per 2-5 valandas išskirdami ypatingai didelį kiekį atrakcijos. Rekomenduojama naudoti kartu su šėriminiais boiliais santykiu 2:1 (šėriminių naudai).

Penki kruopščiai atrinkti vaisiniai atraktoriai aukštos mitybinės bazės boilyje. Fruit Fussion 5 kurtas taip, kad jis karpiui taptų skaniausiu saldžiu kąsneliu, kokį tik galime įmesti į vandenį.

Skonis: ananasas + slyva + citrusiniai vaisiai pieno ir medaus bazėje

Nors salotas valgyti sveikiau, bet neretai norisi kažko riebesnio arba saldesnio, tiesa? Karpiams galioja ta pati taisyklė ir neretai jie renkasi teisingai sudėliotus kaloringus skanėstus. Būtent tokiu principu ir buvo kurtas Fruit Fussion 5. Tai vienas universaliausių Lunar Carp pašarų, nes jis veikia dvejopai – skleidžia itin greitą vaisinę atrakciją (ypač tinkamą presingo metu / laukiniuose telkiniuose) ir skatina karpį sugrįžti valgyti šį boilį vėl ir vėl dėl savo aukšto baltymingumo, amino rūgščių komplekso ir vitaminų.

Sudėtis: pieno baltymai, medus, alaus mielės, birdfood CLO mišinys, grūdai, fruktozė, eteriniai aliejai, specialūs vaisiniai atraktantai, vitaminai ir mineralai bei kt.

Saugojimo sausoje patalpoje, kambario temperatūroje terminai:
Boiliai: 12 mėnesių gamykliniame nepraplėštame maiše, 6 mėnesiai atidarius maišą. Sausi masaliukai ir wafteriai – 24 mėnesiai.  Peletės: žiūrėti gamintojo nurodytą ant maišo.

Mirkintų tigrinių riešutų galiojimo laikas 12 mėnesių, saugant šaldytuve, ir 6 mėnesiai saugant kambario temperatūroje.

Visą produkciją neribotą laiką galima saugoti šaldiklyje. SVARBU: išėmus gaminius iš šaldiklio, būtina atidaryti gamyklines pakuotes ir bent 3 valandas garinti kondensato drėgmę iš pakuotės vidaus.

Rekomenduojama nelaikyti produktų tiesioginių saulės spindulių zonose. Saulės spinduliai blukina spalvą ir įtakoja produkcijos kvapus.

Visos aprašytos sąlygos leidžia išsaugoti geriausias gaminių kokybines savybes. Realūs gaminių galiojimo laikai yra ilgesni.

Rekomenduojamos prekės